Jak urządzić biuro w domu?

Jak urządzić biuro w domu? 

W tych trudnych czasach często spotykamy się z pojęciem "praca zdalna" - jest to już na porządku dziennym. Jednak praca, z domu nie jest taka sama jak stacjonarnie, tego chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego ;).

Stworzenie własnego biura, w domu to świetna opcja. 

Bez czego nie ruszysz? Oczywiście bez biurka, w naszej ofercie znajdziesz biurka różnych rozmiarów abyś dopasował/a je do swojej przestrzeni. Tu przybliżamy wam kolekcję SILVER. Zaczynając od długości blatu 80cm kończąc na aż 160cm - prostego biurka. Najprzyjemniejsze do pracy jest jednak biurko narożne.
Dlaczego? Posiada ono specjalnie zakrzywiony blat, który zwiększa komfort pracy. Kieruj się zasadami ergonomii. 

Stosy dokumentów średnio dobrze wyglądają na biurku, dobrze jest się zaopatrzyć w zgrabny kontener, taki jak K55 - przylegający do biurka, lub K51 na małych kółeczkach mieszący się pod blatem biurka. Specjalne szuflady pomieszczą ogrom papierów. Niektóre z naszych kontenerów posiadają specjalny "piórnik" w pierwszej szulfadzie, który służy jako schowek na artukuły biurowe (np. K52)

Przestronne regały również odnają swoje godne miejsce, w przydomowym biurze. Możesz stworzyć biblioteczki wykorzystując regał przeszklony, aby pochwalić się swoimi książkami.
U nas znajdziesz małe, średnie lub wysokie regały.
Każdy nasz mebel wraz, z jego stonowaną kolorystyką współgra, z zasadami ergonomii i podnosi produktywność.
Czy teraz łatwiej urządzić Ci urządzić biuro w domu? Jeśli nadal nie - to zapraszamy do kontaktu, z nami! Telefon: 32-210-40-21 lub do naszych specjalistów: 608-352-073 Andrzej i Ania 579-470-709


Oddzwonimy do Ciebie!
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy.